Kamera Sistemleri

Can Ve Mal Güvenliğiniz İçin Kamera Sistemleri (CCTV)

Günümüzde güvenlik oldukça önem kazanmaktadır. İster eviniz olsun ister iş yeriniz bu güvenliği sağlamanız gerekmektedir. Herhangi can ve mal kaybında gerekli delil ve görüntüler için de Kamera Sistemleri (CCTV) önemli bir faktördür. Kurumsal firmamız bu konuda yıllar boyu tecrübesini, deneyimini sizlere sunmaktadır. Son teknolojimiz ve profesyonel ekibimiz bulunmaktadır.
Peki, Kamera Sistemleri (CCTV) nedir?
Kamera Sistemleri (CCTV) kısaca kapalı devre TV izleme sistemi demektir. Kapalı ve açık alanları görüntü izleme ve kaydetme özelliğine sahiptir. Günümüz şartları bu sistemin oldukça fazla yaygınlaşmasına sebep olmuştur.
Kullanım alanları nelerdir?
Kullanım alanlarına göre Kamera Sistemleri (CCTV) iki çeşit özellikleri bulunmaktadır. Renkli kameralar; alışveriş merkezleri, mağazalar, marketler, döviz büroları, bankalar vb. gibi halka açık ortamlarda kullanılmaktadır. Gece ve gündüz kameraları ise renkli ve siyah-beyaz çeşidi bulunmaktadır. Bunlar da hem iç hem dış mekânların görüntüsünü izleme ve kaydetme özelliğine sahiptir. Işığa karşı hassasiyetine göre renk değişimi yapmaktadır. Görüntü, ses kaydı kaydetme işlemi sağlamaktadır. Böylece gerekli güvenlik sistemi oluşturulmuş olmaktadır.
Kamera çeşitleri nelerdir?
-Dome kameralar
-Pinhole kameralar
-Speed dome kameralar
-Sabit kameralar
-Network kameralar

Bu sistemleri tam donanımlı teknolojimiz ve profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat ve marka ile uzun yıllar boyunca destek ve deneyimlerimizi sunuyoruz. Kamera Sistemleri (CCTV) için bizi tercih etmeniz yeterlidir.

Bize Ulaşın

Sayfamızı Beğenin

Sayfamızı beğenin ve yeni Facebook sayfamızdan bize mesaj gönderin.

Bizi Takip Edin

En yeni teknolojiler ve uygulamalar için bizi takip edin.

Abone Olun

En yeni videolarımızı Youtube'da izlemek için kanalımıza abone olun.

E-Posta Gönderin

Fikirleriniz, projeleriniz hakkında birkaç satır yazın ve birlikte ilerleyelim.