Acil Anons ve Simultane Sistemleri

Acil Anons ve Genel Seslendirme 

Sistemlerine Akıllı Yaklaşım

İhtiyacınız doğrultusunda en iyi sistem tasarımı için;

-Çeşitli hoparlör seçeneğinden ihtiyacınıza en uygun olanlarını ve miktarını tespit ederiz.

-Sistemlerinizin diğer sistemlerle olan ilişkisine göre,gerekirse entegre bir sistem olması için gerekli arayüzleri kullanırız.

-Analog veya dijital seslendirme sistemleri içinden en uygun olanına göre optimum çözümler oluşturur, güç ihtiyacına göre sistemi konfigüre ederiz.

-Birden fazla lokasyondan oluşan büyük projelerde, kendi içinde network edilebilen veya LAN üzerinden kontrol edilebilen entegre sistemler kurarız.

-Kendini sürekli olarak süpervize eden, yedekleme elemanlarına otomatik olarak geçen sistemler sunabiliriz.

Acil anons sistemleri, iş yerlerinden çok katlı bina, alış veriş merkezleri ve fabrikalara kadar her türlü işletmede, acil durum senaryolarının işletme içinde hayata geçirilmesi, çalışanların ve ziyaretçilerin doğru ve hızlı biçimde bilgilendirilmeleri, haberleşmenin sağlanması ve geri plan müzik yayını amacıyla kullanılır.

Yangın veya herhangi bir acil durumda alarm mesajlarının iletimi veya genel amaçlı anons iletimi ile sürekli fon müziği yayınlaması amacıyla ileri teknolojinin gereklerini yerine getiren sistemlerdir 

 Acil anonsta amaç insanların güvenli bir şekilde ortamdan tahliye edilmesini sağlamaktır. Sistemlerin kurulacağı yerlerin büyüklüğü ve zone sayıları, sistemin yapısını belirlemektedir.

Kurulan sistemler, yangın alarm gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilmektedir. Seslendirme sistemlerinde amaç sadece müzik yayını ve anons yapılabilmesini sağlamak değil, yayının anlaşılabilir, güvenli ve sürekli olmasını da sağlamaktır.

Müzik yayınında amaç insanların bulunduğu hacimlerde hoş bir ambians sağlamak iken, acil anonsta amaç insanların güvenli bir şekilde ortamdan tahliye edilmesini sağlamaktır.

Sistemlerin kurulumu; yerlerin büyüklüğü, zon sayısı, hacimlerin akustik yapısı ve istekler doğrultusunda belirlenmektedir. Tek zondan, yüzlerce zona, tek anons noktasından yüzlerce anons noktasına kadar farklı büyüklükte sistemlerin tesis edilmesi mümkündür.

Bize Ulaşın

Sayfamızı Beğenin

Sayfamızı beğenin ve yeni Facebook sayfamızdan bize mesaj gönderin.

Bizi Takip Edin

En yeni teknolojiler ve uygulamalar için bizi takip edin.

Abone Olun

En yeni videolarımızı Youtube'da izlemek için kanalımıza abone olun.

E-Posta Gönderin

Fikirleriniz, projeleriniz hakkında birkaç satır yazın ve birlikte ilerleyelim.