HAKKIMIZDA 10 YILI AŞKIN DENEYİM

DROPSAN, Alt Yapı Sistemleri, Yangın Sistemleri, Güvenlik, Güvenlik Sistemleri (Zayıf Akım Sistemleri) ve Ürün Temini, Kurulumu, Testi, Devreye Alınması ve Bakımı konularında uzmanlaşmıştır. Profesyonel bir ekiple, her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Başarımız sadece yüksek müşteri hizmetleri standartlarımızı korumak için sürekli çaba göstermektir. Kapsamlı ürün ve hizmet yelpazemiz, Network alt yapı sistemleri, fiber kablolama sistemleri, Bina otomasyon sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Kgs- Ogs geçiş sistemleri, Güvenlik sistemleri, Parmak izi-Yüz okuma- Turnike geçiş sistemleri ve 5561 sayılı kanunun zorunluluk gereği yerine getirmeniz için Hotspot sistemi ile ilgili tüm gereklilikleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve sistemlerle ilgili tüm ürünler, ilgili uluslararası endüstri standartlarının gereklilikleriyle uyumlu olacak şekildedir. DROPSAN, mevcut sistemine entegre etmek ve teknolojideki artan iyileştirmeler ve yeniliklerden haberdar olmak için sürekli yeni ürünler eklemeye çalışmaktadır. DROPSAN, gücünü, yetenekli danışmanlar, kaliteli teknisyenler ve elektrikçiler, vasıflı işgücü ve etkin yönetim profesyonellerinden oluşan, kendi temsil ettikleri sektörde eğitimli personel ekibinden almaktadır.

 

VİZYONUMUZ; Entegre sistem çözümleri konusunda lider sağlayıcı olmaktır.

MİSYONUMUZ; Müşterilerimize yenilikçi, rekabetçi ve kaliteli hizmetler sunmak, paydaşlarımız için değeri optimize etmek ve çalışanlarımız için ödüllendirici bir çalışma ortamı sağlamak.  

Neden DROPSAN ?  

Yerel bir firma olarak çözümlerinde dünya üzerindeki yenilikçi ve ileri teknolojileri kullanır.Bilgi birikim, deneyim ve uzman kadrosu ile güvenilen, uzun vadeli iş ortağınızdır.DROPSAN olarak kuruluşunuz ile yapılan ön görüşmeler sonrasında ihtiyaca yönelik ürün ve hizmet konusunda en uygun maliyetle en doğru fizibilite çalışmasını sunar.Zamanında, kaliteli, tarafsız, bağımsız, güvenilir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

DROPSAN kadrosu olarak,

memnuniyetiniz her daim öncelik olarak esas alınır.

Bize Ulaşın

Sayfamızı Beğenin

Sayfamızı beğenin ve yeni Facebook sayfamızdan bize mesaj gönderin.

Bizi Takip Edin

En yeni teknolojiler ve uygulamalar için bizi takip edin.

Abone Olun

En yeni videolarımızı Youtube'da izlemek için kanalımıza abone olun.

E-Posta Gönderin

Fikirleriniz, projeleriniz hakkında birkaç satır yazın ve birlikte ilerleyelim.